Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.27 0 0 10
mostanában semmi :(((
eMM Creative Commons License 1999.08.25 0 0 9
Hasonló topic van a Hölgyek urak szex ben is de csak hasonló nem ua.
Kiváncsi leszek itt a nyüzsire.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.25 0 0 8
na ide kukkoljatok milyen jó kis topicot találtam a mélyben
Elf Creative Commons License 1998.06.22 0 0 7
Jazzy ?
1. Miért nem te voltál akit lestek ?
2. Hogyhogy bevettek ? 2f1l ?
ZöPö Creative Commons License 1998.06.18 0 0 6
A nyolcvanas évek közepén, a Széchényi fürdőben, a kabin hátsó falán keresztül az ott öltöző (de milyen remek!) NDK-s csajokat kukkoltam. Órákkal utána is vert a szívem és remegett a lábam, ma inkább erre emléxem.
irokéz Creative Commons License 1998.06.18 0 0 5
Hehe
tochik Creative Commons License 1998.06.18 0 0 4
pfuj!
Bagolymondja Creative Commons License 1998.06.18 0 0 3
"4. eset: A lány a sírig hűséges marad.
Alkalmasint jegyesek. Ez esetben nincs mit tenni, legfeljebb visszaosonva negyedóra múlva kileshetjük ôket baszás közben (elnézést, ez a megfelelô szó). Ezzel egész jól elszórakozhatunk, feltéve, ha van bejárónônk, aki eltünteti a nyomokat."
Boris Vian: Venyigeszú és a plankton
Jazzy Creative Commons License 1998.06.18 0 0 2
Viharos és erkölcstelenül boldog kamaszéveim egyik fő sportja volt házibulin belopozni abba a szobába, ahol haverunk vkivel szeretkezik. Komoly helyezést értem el egy ódon szekrény tetején kényelmetlen pózban töltött negyedórával. Végül a zsűri kizárt a versenyből, mert a pár észrevett, lezavart és bevett a szeretkezésbe, ami nem ért a szabályok szerint.
belakov Creative Commons License 1998.06.18 0 0 1
Én valamit kapizsgálok.

pl. van néhány olyan butik a városban ahol nagyon okosan a mennnyzetre is tükröket erősítettek, beleértve ebben a próbafülkét is. Ide érdemes elmenni vásárolni a párunkkal, és biztatni, hogy minél tovább maradjunk. Persze csaka akkor ha az üzlet tele van vonzó nőkkel. Sajnos a melltartók erős térhódításával az élmény jelentősen csökkent(hacsak nem fehérnemű boltba megy az ember. Még ennél is jobb talán a Labirintus üzletház egyik butikja, ahol nemes egyszerűséggel csak egy sűrű rács választja el a próbafülkét az eladótértől. Megfelelő szögből minden jól látható ami bent történik.

Jack Creative Commons License 1998.06.18 0 0 0
Nekem nem. Miről van szó? :o
Voyeur XXX passwordok kellenek? :)))
athos Creative Commons License 1998.06.18 0 0 topiknyitó
Azt hiszem, a cím magáért beszél ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!